بلاگ ما

Lorem Ipsum is simply text of the industry.


This is new information

Test Blog

در تاریخ 19 خرداد ماه 1399، نشستی با عنوان «بررسی دستورالعمل مشارکت سمن‌ها با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم» توسط اداره کل پیشگیری‌های مردمی و با همکاری انجمن سلامت خانواده ایران و با حضور نمایندگان سمن‌ها برگزار گردید.

در ابتدای نشست جناب آقای هنری مدیر کل محترم پیشگیری‌های مردمی توضیحات اولیه را درباره اجرایی شدن دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضائیه که در انتهای سال 1398 توسط ریاست محترم قوه امضا شد؛ بیان کردند. اینکه در این دستورالعمل قسمتی از وظایف حاکمیتی به سمن‌ها واگذار خواهد شد و این جلسه بمنظور این فعالیت‌های مشترک است. سپس جناب آقای دکتر همتی نژاد در مورد تبیین و تشریح دستورالعمل و محورهای هفت گانه همکاری سمن‌ها با قوه مطالبی را بیان کردند.

پس از آن دکتر شهریاری افشار پاترون انجمن سلامت خانواده ایران در مورد موضوع جلسه و فعالیت‌های آینده مشارکت سمن‌ها با قوه قضائیه در قالب هفت محور اصلی و تشکیل کارگروه‌ها در این زمینه صحبت کرده و مطالب لازم و اقدامات مورد نظر را برای حضار شرح دادند. در این نشست نمایندگان سمن‌ها ضمن معرفی سمن خود و فعالیت‌های آن، پیشنهادات خود را برای همکاری‌های آتی ذکر کردند. پس از اتمام جلسه، حضار شرکت کننده در نشست عکسی را به یادگار گرفتند.

پس از این جلسه اولیه، جلسات آینده مربوط به تشکیل کارگروه‌ها و انجام اقدامات کاربردی در راستای فعالیت‌های مشترک خواهد بود.